per-axel_bengtsson-e1507735228205

Per-Axel Bengtsson

VD
0431-44 25 03 peraxel.bengtsson@fribrocksbil.se
peter_axehult-e1507789528131

Peter Axehult

Försäljningschef
0431-44 25 14 peter.axehult@fribrocksbil.se
lena_bengtsson-e1507789568829

Lena Bengtsson

Säljare
0431-44 25 08 lena.bengtsson@fribrocksbil.se
thomas_larsson

Thomas Larsson

Säljare
0431-44 25 07 thomas.larsson@fribrocksbil.se
thomas_andersson

Thomas Andersson

Säljare
0431-44 25 09 thomas.andersson@fribrocksbil.se
hakan_jansson_web

Håkan Jansson

Säljare
0431-44 25 29 hakan.jansson@fribrocksbil.se
linda

Linda Karlsson

Servicemarknadschef
0431-44 25 06 linda.karlsson@fribrocksbil.se
dennis_nilsson

Dennis Nilsson

Lagerchef
0431-44 25 04 dennis.nilsson@fribrocksbil.se
roger_helgesson

Roger Helgesson

Plåtverkmästare
0431-44 25 22 roger.helgesson@fribrocksbil.se
martine

Martin Eisengarten

Verkmästare
0431-442501 martin.eisengarten@fribrocksbil.se
tomas_hall

Tomas Hall

Servicerådgivare
0431-44 25 24 tomas.hall@fribrocksbil.se
cecilia_hagerstrom

Cecilia Hägerström

Garantihandläggare / Servicerådgivare
0431-44 25 19 cecilia.hagerstrom@fribrocksbil.se
emelie2-e1507735373860

Emelie Bring

Servicerådgivare
0431-44 25 13 emelie.bring@fribrocksbil.se
andreea-e1507630215883

Andreea Proteasa

Skadereglerare / Servicerådgivare
0431-44 25 23 andreea.proteasa@fribrocksbil.se
Välkommen till Fribrocks Bil
Välkommen in till oss för att göra en trygg och smidig bilaffär. Hos oss finner du både nya och begagnade bilar. Servicesidan tar hand om allt som rör din bil efter köpet. Vår ständiga strävan är att våra kunder ska vara så nöjda att det är en avgörande faktor vid nästa bilbyte. Välkommen in!

Vi är auktoriserad verkstad för:

    

     

Vi är kontrollerad bilverkstad:

     

 

Bilförsäljning
Telefon 0431-44 25 10
Vardagar 09.00-18.00
Lördagar 10.00-14.00
Söndagar Stängt

Verkstad
Telefon 0431-44 25 20
Mån-Tors 06.45-16.45
Fredagar  06.45-16.00
Lördagar Stängt
Söndagar Stängt

Skadeverkstad
Telefon 0431-44 25 22

Reservdelar
Telefon 0431-44 25 17
Mån-tors 07.00-16.00
Fredagar 07.00-15.00
Lördagar Stängt
Söndagar Stängt

Hyrbilar
Telefon 0431-44 25 25
Vardagar 07.00-16.00
Lördagar Stängt
Söndagar Stängt

Kontaktuppgifter
Helsingborgsvägen 27
Metallgatan 8
262 72 Ängelholm

Telefon 0431 – 44 25 00
E-post info@fribrocksbil.se